3 modely letních bot, které musíte mít ve svém šatníku!

3 modely letních bot, které musíte mít ve svém šatníku!

Letní boty

Léto má svá vlastní pravidla. Například to, ve kterém můžeme uvolnit nohy od těžkých bot a dát je do lehkých a příjemných letních bot. Jaké modely budou v létě 2020 v módě? Zjisti!

Lodičky na léto

Na jaře a v létě můžete nosit lodičky, tj. zavřené boty  bez podpatků nebo vysokých podpatků. Mohou být vyrobeny z měkké kůže, prolamované, elegantní, pokud potřebujeme správné boty pro práci v korporaci. Jsou zvláště doporučovány pro kancelář, protože není vhodné ukazovat holé nohy v kanceláři a také přidat obchodní styl do tužkové sukně, šatů nebo kombinéz. Tlumené a nenápadné barvy – bílá, béžová, nahá, černá, tmavě modrá nebo hnědá – budou v práci fungovat lépe.

Lodičky vypadají krásně na opálené noze ve společnosti květinových maxi šatů. Nejlepší barvy čerpadel pro léto jsou béžová, světle hnědá, bílá, krémová nebo např. Červená nebo modrá. Prolamovaná čerpadla vypadají velmi elegantně, přesto jsou vzdušná a vaše nohy si odpočívají. Nejlepší jsou lodičky s malou patou nebo zcela na ploché podrážce, takže vaše nohy neunaví. Malá pata (od 3 do 5 cm) činí nohu opticky štíhlejší a delší.

Unikátní letní obuv, tj. Sandály

Letní boty – na co přijde první? Samozřejmě jsou to sandály! Oblíbené letní boty na dovolené jsou sandály s holými prsty a podpatky. Ženy milují letní boty, protože jsou pohodlné, vzdušné a nohy dýchají. Letní obuv může být kůže, ekologická kůže nebo různé materiály (tuhá bavlna nebo džínovina), někdy také moderní pěna používaná ve sportovní obuvi. Noha však nejlépe dýchá v kožených botách, proto se doporučuje nejvíce.

V elegantní verzi letní obuvi stojí za to vybrat si modely s podpatkem. Letní boty na vysokém podpatku,  (druh nízkého podpatku). Nejpohodlnější však jsou sandály s plochými podpatky nebo klíny. Sandály jsou boty pro dámy všech věkových kategorií. Mohou mít popruhy, přezky, lze je vložit – existuje mnoho modelů.

Nové mokasíny

Na první pohled se mohou zdát docela tuhé a určené pro starší ženy. Když se však oblečou, mohou se mokasíny okamžitě připojit ke společnosti tenisek, alespoň pokud jde o pohodlí. Tyto letní boty mohou být ve své eleganci dokonce o krok napřed před tenisky. Nejlepší je vyzkoušet si mokasíny během letní procházky italskými ulicemi.

Jak se hodí k letní obuvi – stylistická rozmanitost není ani v případě mokasínů. Elegantní mokasíny mají také místo v domácí kanceláři. Skvělým příkladem kompromisu je oblékání letních bot pro elegantní obchodní oděv, jako je dámský oblek, kalhoty ve zmačkané a bílé košili nebo elegantní oblek. Kromě práce vypadají mokasíny skvěle v kombinaci s džíny a maxi šaty ve stylu boho. Každodenní vzhld může vypadar díky mokasínům šikovně.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *