Jehlové podpatky a vysoké podpatky – boty nejen pro malé ženy

Jehlové podpatky a vysoké podpatky – boty nejen pro malé ženy

Vysoké podpatky

Přidejte si pár centimetrů díky párům vysokých podpatků. Prodlužují nohy, které přitahují pozornost ostatních a zvyšují vaše sebevědomí. Jak najít ty pravé pro vás?

Vysoké podpatky – nejlepší kamarádky žen

Vysoké podpatky jsou jedním z nejdůležitějších prvků ženské skříně. Zvláštní druh obuvi jsou jehlové nebo tenké podpatky. Ať už hledáte:

– sexy červené podpatky,

– elegantní vysoké podpatky k večerním šatům,

– sandály na vysokém podpatku,

– klasické vysoké podpatky pro plesovou sezónu, naše kolekce (https://www.casnaboty.cz) boty na vysokém podpatku vám poskytne bezchybný vzhled a pohodlí.

V této sezóně budou  módní minimalistické podpatky nebo čiré sandály. Chcete dát svému každodennímu vzhledu extra centimetry? Investujte do jednoduchých podpatků s patou asi 7 cm. Díky nim získáte originální styl pro každou párty. Vysoké podpatky se skvěle hodí k šatům i kalhotám, legínám nebo sukni. Všechny příležitosti, které vyžadují oblékání v elegantním a seriózním oblečení, jsou dobré pro oblékání na vysokých podpatcích. Svatby, pohřby, plesy, křty, první přijímání, důležitá výročí a dokonce i svátky. Většina žen nosí vysoké podpatky, elegantní šaty, kombinézy nebo dlouhé boho sukně.

Vysoké podpatky – ženské a elegantní

Vysoké podpatky v ideálním případě přidávají eleganci a ženskost každému stylu. Zdobené flitry a drahokamy – takové vysoké podpatky se hodí k večerním šatům. Denní podpatky nošené v práci nebo při setkání s přáteli mohou být hladké nebo zdobené cvočky nebo ozdobnými pásky. Vyzkoušejte vysoké podpatky „glamour fashion“, které jsou také ideální pro obchodní jednání.

Hlavní výhodou vysokých podpatků je skutečnost, že každá žena v nich vypadá lépe. Vysoké podpatky dokonale prodlouží postavu, přidají pár centimetrů a nutí ženy chodit vyrovnaně. Boty na vysokých podpatcích mají široké využití. Byli dokonce i takoví, kteří navrhovali nosit jehlové podpatky k teplákům!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *