Nejlepší obuv na jaro a léto – boty slip on a dámské tenisky

Nejlepší obuv na jaro a léto – boty slip on a dámské tenisky

dámské tenisky

Jaro a léto se pomalu blíží. V prvních teplých dnech pak začneme odhazovat těžké uzavřené boty a oblékat si např. slip on boty nebo dámské tenisky. Bez ohledu na to, zda chcete v horkých dnech nosit džíny a košile s dlouhým rukávem, budou tyto boty vyhovovat jakémukoli stylu. Jedna věc je jistá, slip-on boty jsou módní obuv, kterou v této roční době oceníte.

Slip on boty – jaké si vybrat?

Slip on boty nejsou omezeny pouze na jednu sezónu, takže jsou módní ve všech stylech. Vypadají jako tradiční tenisky smíchané s lehkostí a pohodlností obutí. Jsou módní, velmi pohodlné a vypadají skvěle se vším – od džínů přes šaty až po šortky. Kromě toho postrádají tkaničky, takže je můžete snadno nazouvat, aniž byste se musela ohýbat, což vaše záda určitě ocení. Boty slip on mají gumovou podrážku, textilní svršek a koženou stélku. 

Na jaro si pořiďte boty v univerzálních odstínech jako je světle béžová nebo světle šedá. Je třeba si uvědomit, slip on boty je potřeba před dlouhou procházkou trochu roztáhnout. Noste je nejprve  několikrát doma s ponožkami, aby se protáhla a změkčila materiál kolem kotníku. Slip on boty jsou dostupné v desítkách různých barevných kombinací, takže je budete moci doladit k jakémukoliv oblečení.

Dámské tenisky – jaké si vybrat?

V předchozích letech hrály dámské tenisky svou roli hlavně ve sportovní aréně. Lidé si je pořizovali především pro sportovní účely. Nyní, s rostoucí popularitou, se dámské tenisky staly každodenní obuví a symbolem pohodlné módy. Ve skutečnosti mají někteří lidé několik párů tenisek, které slouží jejich individuálnímu účelu – na běhání, designové kousky nebo každodenní obuv.

Některé ženy dokonce nosí tenisky k šatům a sukním-  a to nejen pro každodenní práci. Tenisky se nosí při mnoha příležitostech – od tréninku v tělocvičně po večeři s přáteli. Některé dámské tenisky vypadají velmi atraktivně a poskytují nejvyšší pohodlí po celý den. Nikdy nevíte, jakou situaci si zaslouží dámské tenisky. Díky praktičnosti a oblíbenosti tenisek si můžete vybrat i více než jeden pár.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *