Dobré svatební boty, které to jsou?

Dobré svatební boty, které to jsou?

svatebni boty

                       


Netrvá dlouho, abyste se přesvědčili, že svatební boty jsou základem svatební úpravy – jen si představte šaty, které neodpovídají botám, nebo pár hodin zábavy v nepohodlných botách. Proto stojí za to vědět, čemu je dobré věnovat   pozornost před jejich nákupem.


Svatební boty – kdy je koupit?


Častou chybou budoucích manželek je nákup svatebních bot po ušití šatů – koneckonců, nemůžete provádět žádné úpravy na míru (např. Ohledně délky šatů). Je tedy lepší hledat boty již ve stadiu šití, díky čemuž ve spolupráci s krejčím dokážeme zajistit konzistenci stylingu.
Pokud jde o barvu, je nejlepší zvolit klasiku, tj. Bílou. Samozřejmě – pokud to styl šatů umožňuje – můžete si vybrat i jemné doplňky, ale pozor – boty by neměly kontrastovat s šaty. Pokud nevybereme extrémně kontrastní barvu – červenou, žlutou, zelenou a dokonce i černou. Mnoho nevěst se dnes rozhodne, že základem jejich stylingu by měla být extravagantní barva bot a doplňků.


Kromě toho všeho existuje také móda. V posledních sezónách jsou v módě lodičky, baleríny a dokonce – zejména v létě – sandály. Pokud máme dlouhé nohy, můžete si také vybrat taneční boty, které drží pevně u nohou a jsou pohodlné pro první tanec.


Vzhled není všechno


V případě svatebních bot je snadné se nechat zlákat k tomu, abyste se soustředili pouze na vzhled, sladění outfitu atd. Je však lepší se mu vyhnout, protože koneckonců jako nevěsty strávíme alespoň několik hodin v nich. Jak by tedy měla vypadat pohodlná svatební obuv?


– Neměly by být příliš těsné  (a to ani při prvním pokus)
– Neměly by mít žádné vyčnívající prvky, ozdoby atd., Které by mohly být zavěšeny na šaty.
– Měly by být už roztáhnuté.

– Neměly by mít příliš vysoké podpatky (zvláště pokud nenosíme podpatky každý den).

– Měly by být vyrobeny z měkkých, neunavujících materiálů – nejlépe z přírodní kůže.


Svatební boty – jaký materiál zvolit?


Pokud jde o  – materiály, můžeme si vybrat mimo jiné matný satén, kůže nebo žakár. Je důležité, aby materiál „dýchal“ a aby ladil s šaty (k tomuto účelu je nejlepší vzít si krejčímu kus kůže nebo jiné látky).


Nakonec – bez ohledu na to, jaké boty si vybereme – také stojí za to koupit náhradní pár. Vždy existuje riziko, že se zlomí podpatek nebo způsobí bolest v chodidlech, takže je dobré mít po ruce něco nouzového – také sladit šaty, pohodlné atd. Důležité: výrobci obuvi nabízejí mnoho sbírek právě na svatbu, takže opravdu není možné, že nenajdeme něco přiměřeného našemu vkusu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *