Trendy v obuvi na léto 2021!

Trendy v obuvi na léto 2021!

letní boty

Léto je ročním obdobím příznivým pro módní šílenství. Slunečné dny a prázdninové výlety vás vyzývají k tomu, abyste si vzali šaty a převlékli se do letních šatů. Žádný módní styl se však neobejde bez dobře zvolené obuvi. Nelze popřít, že v našem podnebí může být počasí proměnlivé, takže musíte být připraveni na různé podmínky a okolnosti. Dámské letní boty by měly být kvalitní, aby se netíraly a nohy se nepotily. V šatníku budou jistě užitečné lehké boty pro horké dny a zakryté pro chladnější. Kromě toho bude důležité mít sportovní obuv pro aktivní odpočinek, stejně jako boty s dívčím kouzlem, které dokonale doplní styl, s letními šaty v hlavní roli!

Letní boty – žabky a sandály!

Pokud jde o módu na léto 2021, slibuje, že bude opravdu zajímavá, a co je nejdůležitější, každý si najde něco pro sebe. To vše díky tomu, že letní boty na zcela ploché podrážce, stejně jako na platformě a podpatcích budou módní. Mezi plážemi, ale nejen návrhy, budou opět vládnout tzv. Žabky. Jsou jednou z nejuniverzálnějších a nejpohodlnějších možností pro horké dny. Módní kuriozitou jsou žabky zdobené kožešinou, které trochu připomínají domácí pantofle, přesto úspěšně vycházejí do ulic a vkusně doplňují letní stylizaci. Léto je také čas na sandály. Letos jsme odložili stranou ploché, bohatě propletené a zauzlené romanesy. Tentokrát jsou sandály na vysoké platformě spíše v módních trendech. To je ideální návrh pro ženy, které chtějí přidat k výšce několik centimetrů, aniž by ztratily pohodlí. Raketoplány, tentokrát ve formě slavných kachňat, slibují, že budou skutečným hitem letní sezóny. Jedinečný design a pohodlí těchto bot je trvale uchovaly mezi módní klasikou, která se vrací ve svěží verzi.

Letní boty, dámské – barvy a detaily, nebo co je trendy?

Letní móda spíše netoleruje nudu. Proto i tentokrát staví na první místo výrazné barvy a výrazné dekorativní prvky. Žabky nebo lodičky v intenzivní barvě, např. Silná růže a zajímavá struktura, rozhodně odliší a dodají celé stylizaci nádheru. Kromě toho uvítáme veškeré spony a řetízky jako dekorativní prvky. Efektní a někdy dokonce abstraktní pruhy a kravaty jsou také docela avantgardní, ale velmi horký trend! Pokud jde o letní obuv, stojí za to si vybrat dámskou obuv vyrobenou z přírodních materiálů, která poskytuje maximální pohodlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *