Combat boots – nejmódnější styl dámských bot na podzim!

Combat boots – nejmódnější styl dámských bot na podzim!

damska obuv

Bylo to neuvěřitelné léto plné procházek po pláži, výletů, cykloturistiky a ještě více procházek (vše ve správné vzdálenosti!). Předpokládáme, že podzim bude velmi podobný. Díky nejlepší dámské obuvi na podzim bude přechod od pohodlných sandálů a mokasínů snesitelnější díky obuvi, jako jsou boty, workery , kozačky nebo jen … combat boots. Sestavili jsme seznam obuvi vhodné na podzim a zimu, která splňuje požadavky sezóny a nejnovější módní trendy.

Nové vydání dámské obuvi – co jsou Combat boots?

Dámské bojové boty, které kdysi nosily především lidé v éře grunge 90. let, jsou stále populárnější – ztělesňují podrážděný každodenní styl.

Navrženo jako vojenské boty pro službu během druhé světové války. Styl bojových bot je známý svou nervózní, grungeovou estetikou, ale na dráze na podzim 2020 ukázaly trendy, jak univerzální může být bota.

Ať už hledáte bojové boty nebo vojenské boty pro ženy, tento charakteristický vzhled vyniká robustní podrážkou a předním šněrováním. Další zajímavé vlastnosti, které stojí za pozornost, jsou řemínky, spony a kovové části. Získejte styl a pohodlí ve stylu plochého nebo nízkého podpatku nebo je spárujte s vysokými podpatky. Vzhled můžete přizpůsobit svému stylu nebo náladě.

Dámské boty – combat boots  jako prohlášení silného charakteru

Černé dámské boty jsou jednou z nejcharakterističtějších vlastností bojových bot. Značka Dr. Martens, která je známá svou nejlepší kvalitou a konstrukcí obuvi, je okamžitě rozpoznatelná podle podešve se vzduchovým polštářem, žlutého švu podrážky a jazyka na patě. Bojové boty pro ženy jsou stylovým prohlášením jako žádný jiný. Spárujte je se zoufalým denimem a objemným flanelem pro klasický grungeový celek, nebo si vyberte kontrast tvrdosti a měkkosti ke spárování s květinovými šaty.

damska obuv

Párování podzimní obuvi s aktuálními trendy snadno zapadne do vašeho šatníku na teplé dny nebo k jakýmkoli novým předmětům, na které byste mohli dávat pozor. Někteří milovníci vojenského stylu navíc konečně budou moci využít nabídky obchodů. Zde je pět způsobů, jak stylovat bojové boty na léto a udržet si náskok před trendem co nejrychleji. 

Jak sladit  dámské boty ve vojenském stylu?

  • Elegantní punkový styl – použijte ženské prvky, jako jsou nafouknuté rukávy a volánky, v kontrastu s výraznými atributy, jako je kůže, poutavé zipy a přezky, abyste vytvořili vzhled, který je součástí večera a částečně punk.
  • Pouliční styl – Tento trend jde s obuví s několika klasickými prvky – formální kalhoty, základní tričko a trenčkot, které se hodí ke všemu. Lehký vlak je rozhodně nezbytný před pádem, který možná budete chtít dostat do rukou dříve než později, ale můžete se vzdát bundy, aby byl tento styl více založený na létě.
  • Každý den – průsvitné látky a nákladní kalhoty jsou nejlepším duem sezóny. Džíny s rovnými nohavicemi poskytují uvolněnou atmosféru ideální pro denní rande, a přestože je tento trend inovativní. Bojová obuv se v našem neustále se vyvíjejícím módním cyklu znovu a znovu osvědčí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *