Dámské holínky – nejen jako nouzová obuv

Dámské holínky – nejen jako nouzová obuv

dámské gumáky

Neporomokavé , pohodlné a umožňující bezstarostnou zábavu? Jakmile byly použity pouze pro zahradní práce, staly se nyní hitem. Dnes jsou dámské holínky vybírány nejen za deštivých dnů, ale také každý den jako prvek stylingu. K dispozici je mnoho vzorů, barev a výšek svršku, díky nimž mohou vyjádřit svůj charakter.

K čemu můžeme nosit dámské holínky?

Dámské gumáky jsou prvkem, který může být ústředním bodem stylingu, je-li správně tvarován. Nejbezpečnější způsob, jak je nosit, jsou pevné džíny a univerzální top – bílé, černé nebo šedé tričko, a pokud je chladnější počasí  delší svetr nebo bunda. Pak se naše obuv dostane do popředí, zejména pokud upoutá oko jasnou barvou. S touto kombinací můžeme také zbláznit různými vzory. Květiny, tečky nebo možná leopardí vzor ? Zde je úplná svoboda! Za deštivého počasí si můžeme také vybrat barevný top (například nedávno módní bundu  ve žluté nebo červené barvě) a poté zvolit klasické černé holinky. Značková obuv dodá celému stylu eleganci a dokonce i eleganci – protože vám nic nebrání ve spárování jamek s šaty nebo dlouhým kabátem.

gumáky dámské

Jaké dámské holínky si vybrat

Hlavním rysem, kterému bychom měli při výběru věnovat pozornost, je výška svršku. Vybereme nejnižší v létě, když je velmi teplo, ale deštivé. Na výšku se podobají typickým teniskám, ale jsou vodotěsné a to máme na mysli. Fungují dobře při kempování nebo turistice v lese. Nezabírají mnoho místa, což je důležité pro tento typ cesty. O něco vyšší model jsou kotníkové boty, které připomínají klasické boty pérka . A ve skutečnosti je můžete nosit místo bot, např. Na podzim. Jsou velmi pohodlné a navíc nezahřívají nohy tolik jako jejich vyšší odrůdy. Tento typ je nejuniverzálnější, takže pokud uvažujete o výběru modelu, vyplatí se mu věnovat pozornost. Další jsou boty, jejichž horní dosahuje ke kolenu. Je oblíbenou volbou pro různé hudební festivaly, ale také pro putování přes bažinatá pole. Izolované holínkybudou ideální pro nižší teploty, sníh nebo tání. Je to stylová, přesto velmi pohodlná a především vodotěsná volba namísto tradičních bot.

Mezi tolika modely si každý najde něco pro sebe. Jedna věc je jistá – dámské gumáky boty jsou prvkem, který je nejen velmi praktický, ale může také vylepšit jakýkoli styl. Stojí za to pořídit si model s jasnou barvou nebo zajímavým vzorem, který určitě zlepší naši náladu i v nej deštivějším dni. 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *